3170 Figuringrupp
Wien, höjd: 16
Såld: 650 kr
Såldes den 3 september 2012 -
8093 Figuringrupp
Wien, 1800-tal, höjd: 34 (obetydliga nagg)
Såld: 4.000 kr
Såldes den 16 februari 2009 -
8418 Figuringrupp
Wien, höjd: 11
Såld: 450 kr
Såldes den 12 november 2007
3265 Figuringrupp
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2006